ملت آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه

ملت: آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه قانونی فارغ التحصیل گفتگوی خاص خبری

گت بلاگز اخبار اجتماعی انباشت آلاینده‌های هوا در شهرهای صنعتی

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در بخش‌هایی از شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز هوا نسبتا پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن انباشت

انباشت آلاینده‌های هوا در شهرهای صنعتی

انباشت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی

عبارات مهم : فعالیت

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در بخش هایی از شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز هوا نسبتا پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن انباشت آلاینده های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت این مناطق هست.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا افزود: آخرین تصویرهای دریافتی از ماهواره بیانگر نفوذ سامانه بارشی از روز گذشته (۲۴ آذر) به کشور است که بخش های جنوب غربی و جنوب کشور را تحت تاثیر قرار داده هست. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی این سامانه بارشی در دو روز آینده همچنان در بخش هایی از کشور فعال خواهد بود.

انباشت آلاینده‌های هوا در شهرهای صنعتی

وی در ادامه گفت: امروز به تدریج از میزان بارش از جنوب غرب کشور کاسته شده است و همچنان در مناطق جنوب کشور، دامنه های جنوبی زاگرس، سواحل و جزایر جنوبی کشور، تنگه هرمز، دریای عمان و سواحل آن، غرب استان کرمان و جنوب استان یزد بارش باران، گاهی با رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف آینده نگری می شود. شدت بارش جهت امروز در بخش هایی از جنوب فارس، غرب هرمزگان و جزایر خلیج فارس خواهد بود.

به گفته وظیفه ، امروز و فردا خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان به علت وزش باد شدید مواج آینده نگری می شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در بخش‌هایی از شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز هوا نسبتا پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن انباشت

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: فردا (۲۶ آذر) گستره فعالیت این سامانه مناطق خلیج فارس، دریای عمان و سواحل آن، بخش هایی از استان هرمزگان، کرمان و جنوب شرق فارس را در برمی گیرد و فعالیت این سامانه به صورت بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود. روز دوشنبه (۲۷ آذر) عمده فعالیت سامانه بارشی در دریای عمان خواهد بود.

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری و غبارآلود و در بعدازظهرهمراه با زیاد کردن ابر با بیشینه و کمینه دمای ۱۲ و ۲ درجه سانتیگراد و دوشنبه کمی ابری و غبارآلود خواهد بود که در گرمترین وقت به ۱۳ درجه سانتیگراد و در خنک ترین وقت به ۲ درجه سانتیگراد می رسد.

واژه های کلیدی: فعالیت | استان یزد | استان کرمان | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog