ملت آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه

ملت: آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه قانونی فارغ التحصیل گفتگوی خاص خبری

گت بلاگز بین‌الملل روز سیاه تروریست‌ها در سوریه

نیروهای ارتش سوریه دیروز با تحقق چند پیروزی توانستند شماری از سرکرده های گروه‌های تروریستی را به هلاکت برسانند و روز سیاهی را جهت تروریست ها رقم بزنند.

روز سیاه تروریست‌ها در سوریه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، نیروهای ارتش سوریه دیروز با تحقق چند پیروزی توانستند شماری از سرکرده های گروه های تروریستی را به هلاکت برسانند و روز سیاهی را جهت تروریست ها رقم بزنند.
یک منبع نظامی سوری به خبرگزاری “اسپوتنیک” گفت: نیروهای ارتش سوریه دیروز چهارشنبه توانستند با نشانه قرار دادن مقر و مکان فعالیت مسئول بمب گذاری جبهه النصره، طعم تلخ ثمره دستان این تروریست را به خودش بچشانند و او را به هلاکت برسانند.

عبارات مهم : سوریه

نیروهای ارتش سوریه همچنین با استفاده از توپخانه خود توانستند مقر تروریست های النصره را در شهرک رسم الرواضی در ریف قنیطره گلوله باران کنند؛ در این حمله شماری از تروریست های مستقر در این مکان کشته یا زخمی و سایر تروریست ها نیز به وسیله نیروهای سوریه دستگیر شدند.
براساس این گزارش، جنگنده های ارتش سوریه نیز روز چهارشنبه مقر تروریست های گروه احرار الشام را در شهرک نصیب در درعا نشانه قرار دادند که در نتیجه آن اسامه نصرالله الشریف ملقب به “ابا زید” سخنگوی رسمی این گروه به هلاکت رسید.
این منبع نظامی سوریه تاکید کرد که نیروهای ارتش سوریه در دیر الزور 21 تروریست را به هلاکت رساندند و دو سرکرده تروریست های داعش را در اطراف منطقه المقابر و المعامل در دیرالزور زخمی کردند؛ در این عملیات چند خودروی نظامی ترویست ها نیز منهدم شد.
به گفته این منبع سوری که نخواست نامش فاش شود، نیروهای ارتش سوریه همچنان به عملیات خود علیه تروریست های مستقر در مناطق متفاوت سوریه ادامه می دهند تا با نابود کردن این تروریست ها، به درد و زحمت ملت سوریه از دست این تروریست ها آخر دهند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سوریه | تروریست | تروریستی | تروریست ها | جبهه النصره | روز چهارشنبه | تروریست های داعش | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog