ملت آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه

ملت: آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه قانونی فارغ التحصیل گفتگوی خاص خبری

گت بلاگز خوزستان برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی

دادستان رامهرمز اعلام کرد با هرگونه تخلف انتخاباتی از سوی هواداران نامزدهای انتخابات امسال برخورد خواهد شد.

برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ علیرضا قاسمی نژاد، دادستان رامهرمز تصریح کرد: با توجه به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه با هر گونه تخلف انتخاباتی از سوی طرفداران کاندیداها برخورد می شود.

عبارات مهم : اسلامی
وی بیان داشت: با توجه به تایید نهایی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و فعال شدن بعضی ستادهای انتخاباتی در این شهرستان روز سه شنبه مدیران بعضی از این ستادها به ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی دعوت شدند و تذکرات قانونی از سوی اعضای ستاد جهت انجام تبلیغات به آنان داده شد.

قاسمی نژاد اظهار کرد: در این نشست مقرر شد تبلیغات تمامی ستادهای ریاست جمهوری علاوه بر ستادها بصورت در محلهای دیگر با تعیین شهرداری اقدام به راه اندازی بنر نمایند.

دادستان رامهرمز افزود: با توجه به عدم هماهنگی در تبلیغات و افتتاح ستادهای فرعی دکتر روحانی در شهرستان و بدون هماهنگی با ستاد مرکزی مقرر شد از طریق نیروی انتظامی تمامی افراد و مسئولین ستادهای این کاندیدا دعوت شوند تا جهت هماهنگی با ستاد مرکزی شهرستان اقدام به ایجاد ستاد نمایند.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی تخلف از طرف بعضی طرفداران کاندیداها گزارش شده است است که دستورات مورد نیاز به ضابطان قضائی داده شده است تا طبق قانون با این تخلفات برخورد شود.

علیرضا قاسمی نژاد اذعان داشت: با توجه به اعلام نهائی افراد تایید صلاحیت شده است شوراهای اسلامی شهر این افراد نیز به جلسه یا شده است دعوت و تذکرات مورد نیاز به آن ها داده شد که طبق قانون تبلیغات نمایند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اسلامی | برخورد | تخلفات | تبلیغات | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی | طرفدارن نامزدهای انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog