ملت آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه

ملت: آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه قانونی فارغ التحصیل گفتگوی خاص خبری

گت بلاگز ورزشی فتح لیگ قهرمانان را به توپ طلا ترجیح می دهم/ نمی خواهم حسرتی داشته باشم ، بوفون

جانلوییجی بوفون و دنی آلوز از یوونتوس به همراه الگری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند.

فتح لیگ قهرمانان را به توپ طلا ترجیح می دهم/ نمی خواهم حسرتی داشته باشم ، بوفون

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،شنبه شب، فینال مسابقه های لیگ قهرمانان اروپا، میان دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در کاردیف برگزار خواهد شد. جانلوییجی بوفون و دنی آلوز از یوونتوس به همراه الگری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردند.

عبارات مهم : یوونتوس
جانلوییجی بوفون راجع به رویارویی با رئال مادرید، گفت: فکر نمی کردم در 39 سالگی دیگر چیزی در فوتبال یادبگیرم، ولی این فصل در کنار دنی آلوز چیزهای زیادی از او یاد گرفتم.

توپ طلا جایزه ای فوق العاده هست، امّا لیگ قهرمانان را به توپ طلا ترجیح می دهم. طبعیتاً رئال مادرید به بردن در فینال ها عادت دارد، ولی اکنون وقت آن فرارسیده که بدشانسی هایمان را در فینال ها، به فراموشی بسپاریم.بردن لیگ قهرمانان بالاترین خوشحالی را برایم به ارمغان خواهد آورد، هیچ چیز به مانند آن لحظه ای که مزد تلاش سخت خود را می گیرید، لذت بخش نیست.

دروازه بان باتجربه یوونتوس افزود:بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا، جهت من احساس فوق العاده ایست،بتوانم بازی خوبی ارائه دهم و از دروازه یوونتوس محافظت کنم، این بیشترین کمکی است که می توانم به هم تیمی هایم بکنم. نمی توانم دیگر به 4-5 سال آینده در فوتبالم فکر کنم، می خواهم هنگامی که سوت آخر بازی زده شد، حسرتی نداشته باشم.زیدان هر لحظه به بردن عادت دارد تا به باختن، امّا امیدوارم که فردا شرایط جهت او برعکس باشد. اگر زیدان فردا قهرمان نشود، هیچ چیزی از ارزش دوران فوق العاده فوتبالی او کم نمی شود.
وی در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: رونالدو و بنزما کابوس من نیستند، به خصوص اینکه در رئال مادرید بازیکنان دیگری هستند که می توانند به من ضربه بزنند و یک شب جهت اینکه تمامی رویای ها آنها برآورده شود کافی نیست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: یوونتوس | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | لیگ قهرمانان اروپا | یوونتوس | بوفون | توپ طلا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog