ملت آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه

ملت: آموزش قانون بیکاری آموزشی برنامه قانونی فارغ التحصیل گفتگوی خاص خبری

گت بلاگز کرمان پیدا شدن جسد 2 فرد مفقود شده است در راور و شهربابک

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کرمان گفت : جسد 2 فرد مفقود شده است در راور و شهربابک به وسیله نیروهای امدادی پیدا شد.

پیدا شدن جسد 2 فرد مفقود شده است در راور و شهربابک

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ علی گنج کریمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کرمان گفت : بعد از 20 روز جستجو و پیمودن چندین کیلومتر در شهرستان راور و رودخانه طوطیای منطقه لکرکوب صبحگاه امروز پیکر بی جان پسری 33 ساله پیدا شد.
وی با بیان اینکه عملیات جستجو در پی گزارش خانواده فرد گمشده مبنی بر ناپدیده شدن جوانی 33 ساله در این شهرستان بلافاصله شروع شد،افزود : تیم امداد و نجات شهرستان راور، تیم تصویر العمل سریع و آنست (سگ های نجات) از کرمان جهت جست و هوا فرد گمشده به منطقه اعزام شدند.

عبارات مهم : جستجو

گنج کریمی گفت: 31 اردیبهشت امسال پلیس آگاهی بعد از استعلام، اعلام کرد یک دستگاه موتورسیکلت مربوط به شخص مفقود شده است در راور پیدا شده است لذا جست و هوا نیروهای امدادی در این مناطق متمرکز شد.
وی افزود: تیم های جمعیت هلال احمر، جسد فرد متوفی را در منطقه لکرکوب در حالی پیدا کردند که کاملا از هم متلاشی شده است بود.
گنج کریمی با اشاره به کشف جسد فرد مفقود شده است در شهربابک گفت : همچنین صبحگاه امروز جسد فردی در منطقه عشایری ریگ سفید شهرستان شهربابک بعد از 2 روز جست و جو پیدا شد.
وی افزود : این فرد از 31 اردیبهشت امسال در منطقه عشایری شهرستان شهربابک مفقود شده است بود و تیم های آنست و تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر جهت جستجو به منطقه اعزام شدند و پرونده این اتفاق جهت دست یافتن به علت و اوضاع فوت این فرد همچنان باز است.
انتهای خبر /س

واژه های کلیدی: جستجو | جمعیت | کرمان | مفقود شده | پیدا شدن جسد | شهربابک | راور | استان کرمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog